Potrebujete upraviť veľkosť prsteňa?

Kúpili ste si prsteň a nesedí Vám jeho veľkosť? Je Vám prstienok malý? Alebo priveľký?

Pre nás v Zlatníctve Bošela  to nie je problém. Navštívte našu kamennú predajňu a my Vám veľkosť prsteňa prispôsobíme priamo na mieru, na Váš prst.

Pri jednoduchých prstienkoch je cena za úpravu veľkosti -  pri úprave do 3 čísle- 7€. Pri zmenšení o 4 a viac čísel je cena za prácu 12€ a kúsok zlata, o ktorý Vám prstienok zmenšíme, Vám vrátime. Pri zväčšovaní prstienka o 4 a viac čísel je cena za prácu 12€ a je potrebné doložiť materiál.

Pokiaľ sa jedná o prstienok, ktorého úprava vyžaduje aj osádzanie kameňov alebo úpravu gravíru, prípadne je úprava veľkosti náročnejšia, bude Vám individuálna cena úpravy oznámená v našej predajni.

Na čo si pri meraní veľkosti prsteňa dávať pozor?

  • Všeobecne platí, že prsty počas dňa môžu opuchnúť alebo od večera do rána "odpuchnúť" o 1 číslo. Teda odporúčame prísť si veľkosti skúšať skôr poobede.
  • A to isté platí aj o ročných obdobiach. V lete, najmä vďaka horúčavám môžu byť prsty o niečo hrubšie. Je to spôsobené i faktom, že v lete častejšie pracujeme manuálne.
  • Budete prstienok nosiť denno denne, alebo len príležitostne? Pokiaľ je prstienok na ruke každý deň a sprevádza nás pri všetkých činnostiach je dôležité, aby bolo jeho nosenie pre nás "pohodlné". Pokiaľ ho chceme nosiť pri významných príležitstiach, môžeme si dovoliť aj istú mieru nepohodlnosti na úkor krásy.

 

V prípade doplňujúcich otázok nás neváhajte kontaktovať na info@zlatnictvobosela.sk alebo +421455333007. Tešíme sa Vašu návštevu.

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie