Potrebujete upraviť veľkosť prsteňa?

Potrebujete upraviť veľkosť prsteňa? Nezúfajte, my Vám pomôžeme... 

Tak ako sa v priebehu nášho života mení naša konfekčná veľkosť, či už smerom hore alebo dole, rovnako má náš životný štýl vplyv aj na naše ruky. Viac práce v záhrade počas leta, nízke teploty v zime, hormonálne výkyvy alebo aj celkom jednoduché uštipnutie hmyzom môže mať za následok, že potrebujete upraviť veľkosť prsteňa. A my Vás dokážeme pomôcť aj s tým.
Potrebujete upraviť veľkosť prsteňa?

Odbornosť

Odbornosť v oprave zlatých šperkov je zásadnou zručnosťou, ktorá vyžaduje kombináciu trpezlivosti, precíznosti a bohatých skúseností. Naši opravári zlatých šperkov sú majstri v umení obnoviť krásu a hodnotu týchto cenných kúskov. 

Skúsenosti

Prvým krokom v oprave zlatých šperkov je dôkladná inšpekcia poškodeného kusu. Náš odborník musí identifikovať všetky nedostatky, od drobných škrabancov až po závažnejšie trhliny alebo poškodené časti. 

Tradícia a dedičstvo

V našej šperkárskej rodine sú tradícia a dedičstvo viac než len zručnosť a vedomosti; predstavujú dôležité hodnoty, ktoré utvárajú silné putá medzi generáciami a udržujú živý oheň vášne pre tvorbu nádherných šperkov.
Potrebujete upraviť veľkosť prsteňa?

Čo znamená jedna veľkosť?

Jedna veľkosť sa rovná jednému milimetru po obvode prsteňa. Teda pokiaľ by ste prsteň rozrezali a rozdelili ho do rovného "pásika" rozdiel medzi veľkosťami 55 a 56 by bol 1mm.
Potrebujete upraviť veľkosť prsteňa?

O koľko veľkostí minimálne dokážete prsteň upraviť?

Odporúčame úpravu o minimálne dve veľkosti - teda 2mm. Rozdiel jednej veľkosti môžete na svojich prstoch pocítiť aj jedného počas dňa  
Potrebujete upraviť veľkosť prsteňa?

Bude vložený materiál viditeľne rozdielny ?

Pri 99% úprav veľkostí nie je voľným okom viditeľné, že bola upravovaná veľkosť. Dokonca aj pod mikroskopom je viditeľná zvyčajne iba malá farebná odchylka, ktorá je spôsobená rôznymi zlatinami zlata. 
Späť do obchodu