Svadobné veľtrhy a výstavy, kde nesmiete chýbať v roku 2019 ...

Keďže v roku 2018 prebehli až dve kráľovské svadby, môže sa zdať, že práve rok 2018 bol SVADOBNÝM ROKOM.  No rok 2018 je nenávratne za nami a tak práve vďaka kráľovským svadbám a "humbuku", ktorý spustili, máme pred sebou rok plný výziev. Nadišiel nový rok a my štartujeme novú svadobnú sezónu, ktorú už tradične otvára niekoľko inšpirujúcich svadobných veľtrhov a výstav. 

  • 12.január 2019 - Perfect Wedding - svadobná výstava trochu inak... - Refine Gallery, Bratislava

Ako uvádza stránka perfectweddingvystava.sk :" Perfect Wedding je projekt, ktorý vznikol vďaka spolupráci svadobného blogu Perfect Day, prinášajúceho vám dávky inšpirácie na vašu svadbu už takmer päť rokov a úžasného svadobného salónu Wedding Avenue, ktorý vám zas ponúka fantastické svadobné šaty značiek ako Rosa Clara, Milla Nova a Lorenzo Rossi."

  •  18.-19. január 2019  Svadobné dni & Beauté 2019 - Agrokomplex, Nitra

Všetko pre nezabudnuteľnú svadbu nájdete na výstave Svadobné dni a Beauté 18. a 19. januára na Národnom výstavisku agrokomplex v Nitre ;-) Nechajte sa zlákať prehliadkami svadobných salónov, dielami módnych návrhárov, cukrárov, vizážistov, kaderníkov a barberov!

 Svadobné dni & Beauté 2019

  • 08. - 09. február 2019 - Svadobný veľtrh na Inchebe -  Incheba, Bratislava

Organizátori sľubujú : " ...najväčší SVADOBNÝ VEĽTRH na Slovensku, ktorý sa v novom šate predstaví v priestoroch výstaviska Incheba vystavovateľom a návštevníkom v roku 2019 spolu s medzinárodným veľtrhom kozmetiky INTERBEAUTY v termíne 8. – 9. 2. 2019. SVADOBNÝ VEĽTRH sa stal už tradičným sviatkom svadobných príprav nielen pre budúce nevesty a ženíchov, ale aj pre svadobné mamy a rodinných príslušníkov, ktorí sa podieľajú na organizácii svadby."

  • 23. február 2019 - Svadobný veľtrh Banská Bystrica - Hotel Lux, Banská Bystrica

Aj v samotnom srdci Slovenska, v Banskej Bystrici sa na SVADOBNOM VEĽTRHU môžete tešiť na deň, ktorý sa stal už tradičným sviatkom svadobných príprav nielen pre budúce nevesty a ženíchov, ale aj pre svadobné mamy a rodinných príslušníkov, ktorí sa podieľajú na organizácii svadby.

  • 2. marec 2019 Svadobný veľtrh v Tatrách - Grandhotel Praha, Tatranská Lomnica

Cieľom veľtrhu je aktívna prezentácia spoločností podnikajúcich v oblasti svadobného priemyslu, predstavenie nových módnych trendov svadobných šiat, pánskej módy, či obrúčok a výmena poznatkov a skúseností.

  • 9. marec 2019 Svadobný veľtrh v Žiline - Hotel Slovakia, Žilina

Svadobný veľtrh zavíta aj do Žiliny a prinesie výnimočný deň plný inšpirácií. Obrúčky, svadobné šaty, líčenie, či dekorácie svadobných stolov. To všetko a ešte o čosi viac ponúkajú organizátori SVADOBNÉHO VEĽTRHU v Žiline.

 

  • 16. marec 2019 Svadobný veľtrh v Dolnom Kubíne - City Hotel Park, Dolný Kubín

Mesto Dolný Kubín bude hosťovať druhý ročník SVADOBNÉHO VEĽTRHU. Pre veľký úspech Vám ponúkne široký výber vystavovateľov, ktorí ponúkajú všetko, čo potrebujete, aby bol Váš svadobný deň dokonalý.

  • 23. marec 2019 Svadobný veľtrh v Trnave - Hotel Holiday Inn, Trnava

V Trnave sa v roku 2019 koná tretí ročník SVADOBNÉHO VEĽTRHU. Organizátori pozývajú všetky nevesty, ženíchov a nadšencov módnych svadobných trendov. Objavte v Trnave krásu dokonalého svadobného dňa.

  • 29. marec 2019 Svadobný veľtrh v Trenčíne - výstavisko Expo Center Trenčín

Je veľa čiastkových vecí, ktoré je nevyhnutné zabezpečiť, aby Váš deň D, bol podľa Vašich snov. Obrúčky, svadobné šaty, pozvánky, dekorácie... Toto všetko môžete nájsť na SVADOBNOM VEĽTRHU v meste módy. V Trenčíne.

  • 6. apríl 2019 Svadobný veľtrh v Bratislave - Hotel Bratislava, Bratislava
Jarný Svadobný veľtrh sa predchádzajúce ročníky konal v Hoteli Barónka v Rači. Aby sme zvýšili komfort pre návštevníkov, presťahovali sme veľtrh tohto roku bližšie k centru a na ľahšie dostupné miesto. Jarná časť Svadobného veľtrhu je určená všetkým nevestám a ženíchom, ktorí už termín svadby majú, ale hľadajú dodávateľov na jednotlivé služby, prípadne by si radi kúpili nejaké tie svadobné krasotinky, dekorácie a doplnky.