Elegantný dámsky prsteň VZOR 0/4 z kombinovaného žlto-bielo-červeného zlata +doživotný servis + krabička

Kód: VZOR0/4/KOM4
Neohodnotené
ZadarmoZadarmo
P0 4 kombi žbč 3
€250
Skladom, ihneď k odoslaniu (1 ks)
Môžeme doručiť do:
26.9.2019

Elegantný dámsky prsteň z 14 karátového zlata. V tomto prevedení modelu 0/3 sa skĺbila krása a bieleho zlata, s tradíciou žltého a romantikou ružového zlata. Tvar V dodáva prsteňu univerzálnosť a vďaka ručnému gravíru je každý model jedinečný. Vzor 0/3 ochádza priamo z našej zlatníckej dielne vo Zvolene. Tento model je možné zhotoviť priamo na objednávku vo Vami požadovanej veľkosti. Prstienok z dielne našich zlatníkov je vhodný na denné nosenie, ale zažiari aj na večierkoch.

Detailné informácie

Podrobný popis

Tento model prsteňa vyrábajú priamo naši zlatníci. Preto je možné upraviť farbu zlata alebo kombináciu vrstiev, podľa Vašich predstáv. Veľkosť prsteňa Vám vyrobíme na mieru.

Pri všetkých šperkoch, pochádzajúcich z dielne Zlatníctva Bošela, je možné dodať pri objednávke zlato (ako materiál) a pokiaľ je materiálu dostatok, zákazník dopláca už len cenu za prácu.

Pokiaľ si vyberiete tento konkrétny mode : VZOR 0/3 cena za prácu je 65,00€ (táto cena platí pokiaľ dodáte dostatočné množstvo materiálu + 10% stratu za spracovanie materiálu).

Dodatočné parametre

Kategória: Dámske prstene
Záruka: 2 roky
Materiál: 14 karátové zlato
farba zlata: žltá, biela, červená
Farba kameňa: bez kameňa
Druh kameňa: bez kameňa
Karáty: -
veľkosť prsteňa: 53
? Váha:: 3,00g*

2931